• https://www.facebook.com/Dr-%C3%87etiner-G%C3%BCzellik-Poliklini%C4%9Fi-950512888376652/?fref=ts
DNA Uygulamaları

 DNA Uygulamaları

DNA Yüz Gençleştirme 
Cildimiz stres ve güneş hasarı dolayısıyla zamanla yıpranır ve cilt yüzeyinde DNA hasarları oluşur. Cildin yaşlanmasını önleyen mucize bir madde olan Somon DNA'sı ile uygulanan mezolift (yüz gençleştirme) yöntemi ile ciltteki DNA hasarı onarılıp, kırışıklıkları durdurulması sağlanmaktadır.

DNA Uygulaması nerelerde etkilidir?
Somon DNA'sının uygulandığı cilt canlı ve parlak bir görünüme kavuşur. Somon DNA'sı derinin tonusunu ve elastikiyetini artırarak sarkma başlangıcındaki derin kırışıklıkların önlenmesinde de kullanılır. Uygulama ciltteki yaşlanmayı geciktirir ve kırışıklıkları tıbbi anlamda tedavi eder. Somon DNA'sı uygulaması ince ve kuru ciltlerdeki göz çevresinde oluşan kazayağı kırışıklıkları giderir. Alındaki yılların izlerini gösteren yatay çizgileri hafifletir.

Kadınların korkulu rüyası gözaltı torbalarını ve yaşlanmanın belirtisi olan dudak kenarlarındaki çizgileri önlemeye yardımcı olur. Yazdan sonra somon DNA'sı iyi gelir Somon DNA'sı; ince ve çok küçük iğneler yardımı ile mikrodolaşımı ve oksijenlenmeyi artıran maddelerle birlikte deri altına enjekte edilir. İşlem ağrısız olup son derece başarılı sonuçlar elde edilebilir.