• https://www.facebook.com/Dr-%C3%87etiner-G%C3%BCzellik-Poliklini%C4%9Fi-950512888376652/?fref=ts
Silhouette Soft Yüz ve Boyun Germe


Silhouette Soft Yüz ve Boyun Germe

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) özellikle orta ve alt yüz bölümlerinde oluşan hacim kayıplarına ve cilt sarkmalarına karşı şu anda mevcut en etkili yöntemdir. Silhouette Soft™ yaşlanma belirtilerini önleyip geciktirdiği gibi cilde bir yenilik ve gençleşme getirir. Silhouette Soft™ bileşenleri doğal ve tamamen emilebilirdir* (*Polilaktik asit 3,0 sütur ve Laktit Glikolid 82-18 çift yönlü koniler)
Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) tedavisi ile yüzünüzdeki kırışıklıklardan ve sarkmalardan  kurtulabilirsiniz, yanaklarınız daha hacimli görünebilir ve kaşlarınız doğal bir biçimde kaldırılabilir.

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) ile,
• Görünüşünüz herhangi bir doku kaybı ve tahrip olmadan yumuşak bir şekilde tekrar tanımlanır: insizyon (kesi) yok… 
• Doktorunuz tarafından yapılan 30 dakikalık tedavi ile doğal sonuçlar alırsınız...
• Tedaviden sonra iş hayatına ve sosyal hayata hemen geri dönebilirsiniz…
Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) tedavisinden sonra yüzünüz parlak ve tazelenmiş görünür. Bu işlem gençleştirme sağlar, aynı zamanda da yüz ifadenize canlılık getirir.

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) güvenlidir...
- Silhouette Soft™ Süturlar, Michigan, Amerika’da geliştirilmiş yüksek kalite, konili askı süturu olarak 7 yılllık deneyimi geride bırakmıştır.
- 2014 yılında, uygulanan ip teknşkleri arasında en iyi ip ünvanını almıştır.
- 2015 yılında ise Amerika'nın en ciddi inceleme kurumu olan FDA (Federal Drug Adiministration) onayını alarak güvenirliliğini kanıtlamıştır. 
Üretici şirkette ISO 13485 kalite sistemi, Avrupa Direktifi 93/42/EEC standardlarına uyumlu olarak uygulanmaktadır. Silhouette Soft™ CE Sertifikası (CE 0499) ile Avrupa marketlerine sunulmuştur. 


Silhouette Soft™ Gençlik İpi Sık Sorulan Sorular:


- Silhouette Soft™ 
(Gençlik İpi) nedir?
Silhouette-Soft™ (Gençlik İpi) hacim kaybı ve cilt sarkması etkilerini gidermek için kanıtlanmış yeni bir tedavi yöntemidir. Özellikle, orta ve alt yüz problemlerinde kullanılan en iyi yöntemdir. Diğer PDO iple ve/veya Botox, dolgu gibi uygulamalarla kombine edilebilir. Kullanılan Botox ve dolgu yapılma sıklığının ve dozlarının azalmasını sağlar. Silhouette-Soft™ (Gençlik İpi) yanak bölgesi, burun kenarı çizgilerinde ve kaş kaldırmada çeşitli tekniklerle kolayca ve kesi olmadan uygulanabilir. 


- Silhouette Soft™ 
(Gençlik İpi) imal edildiği madde nedir?
Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) bileşenleri natürel ve tamamen emilebilirdir* (*Laktit Glikolid 82-18 ve Polilaktik Asit çift yönlü koniler) Silhouette Soft™ bio-emilebilir sütur ve üzerinde yine bio-emilebilir çift yönlü küçük konilerden oluşur. Silhouette Soft™’da kullanılan bu materyaller sertifikalıdır ve yıllardır cerrahide kullanılmaktadır. 


- Silhouette Soft™ 
(Gençlik İpi) güvenli midir?
Tüm Silhouette ürünleri Michigan, Amerika’da üretilmekte ve çok sıkı sağlık kontrolünden geçmektedir.  Silhouette Soft (Gençlik İpi) hacim kaybına karşı etkili, natürel bir materyaldir. Prosedür tüm cilt tipleri için uygundur –klinik çalışmalarda alerjik reaksiyon testleri yapılmış ve reaksiyona rastlanmamıştır. Uygulamadan önce alerji testi yapmaya gerek yoktur.  


- Silhouette Soft™ 
(Gençlik İpi) etkisi ne kadar sürer?
Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) tedavisinin görünebilir estetik yararları 18-24 ay boyunca devam eder. Tedaviden hemen sonra mekanik bir kaldırma etkisi olur ve  hasta sonuçları hemen farkeder, etkisi uzun ömürlüdür. Ayrıca, 3. haftadan başlayarak fibroblastik ve kolajen doku oluşumu (bağ dokunun uyarılması ile aktive olması) ile birlikte daha kalıcı sonuçlar elde edilir. Kişinin yaşı ve yaşam biçimi estetik sonuçların ömrünü etkileyebilir. Silhouette Soft™, örneğin hyalüronik asit ve botulinyum toksin gibi diğer kozmetik tedavilerle birlikte mükemmel bir tamamlayıcıdır. Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) tedavisi sırasında ve sonrasında bu enjeksiyonlar yapılabilir.


- Tedaviden önce ne yapmak gerekir? 
Beklentilerinizi ve sorularınızı doktorunuzla görüşmenizi öneririz. Daha önce geçirdiğiniz tedavileri ve kullandığınız ilaçları da söyleyiniz. 


- Silhouette Soft™ 
(Gençlik İpi) tedavisinden sonra ne yapmak gerekir?
Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) tedavisi ile yanaklarınız biraz daha yukarıda ve daha hacimli görünecektir. Tedaviden hemen sonra sonuç alınır ve etkisi uzun ömürlüdür. Hyalüronik asit ve botulinyum toksin gibi diğer kozmetik tedavilerle birlikte mükemmel bir tamamlayıcıdır. Her estetik tedavide olduğu gibi hafif şişlik, kızarıklık veya morarma olabilir – fakat bunlar birkaç gün içinde kaybolur. Tedaviden hemen sonra normal aktivitenize dönebilirsiniz. Ancak, egzersiz ve yüz masajından kaçınmanız önerilir.


- Silhouette Soft™ 
(Gençlik İpi) tedavisinden hemen sonra ne olacak?
Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) doktorunuz tarafından yapılan 30 dakikalık bir tedavidir, Sonuçlar en baştan itibaren natüreldir. Görünüşünüzü rahatlamış ve yüzünüzü tazelenmiş hissedeceksiniz. Bu işlem gençleştirme sağlayacak aynı zamanda da yüz ifadenize canlılık getirecektir. Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) yüz hatlarını iyileştirir ve hacim kazandırarak daha genç bir görünüm sağlar.